+371 67114284

Parex banka atguvusi 60 miljonus latu


Parex banka atguvusi 60 miljonus latu
Elīna Pankovska

A/s Parex banka savas darbības pirmajos piecos mēnešos kredītu restrukturizācijas un vērtspapīru pārdošanas rezultātā spējusi atgūt 60 milj. Ls, liecina apkopotie finanšu rezultāti.

Tādējādi Parex banka ir akumulējusi aptuveni pusi sindicētā kredīta atmaksai nepieciešamo līdzekļu.

Veicot valsts līdzekļu atgūšanu, aizvien biežāk Parex banka saskaras ar dažādu Latvijas un ārvalstu personu izteikti uzstājīgu vēlmi iegūt bankas aktīvus par acīm redzami pazeminātu vērtību. Tādos gadījumos Parex banka īsteno aktīvas darbības, lai savlaicīgi iegūtu informāciju par potenciālo darījumu partneru patiesajām interesēm un godaprātu.

Parex banka regulāri saskaroties arī ar atsevišķu klientu un ieinteresēto personu centieniem tīši mazināt par labu bankai ieķīlāto aktīvu vērtību, kā arī vēlmi slēpt savu patieso finansiālo stāvokli. Vairākos gadījumos Parex banka jau ir uzsākusi sekmīgu sadarbību ar Latvijas tiesību sargājošajām institūcijām.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://db.lv/r/460-finanses/465-bankas/233816-parex-banka-atguvusi-60-miljonus-latu
Поиск
City Real Estate рекомендует
Сдают квартиру в Риге, Вецриге

Сдают квартиру в Риге, Вецриге
Улица Рихарда Вагнера, 2 этаж, 3 Комнаты, 122.30m2
1800.00 EUR 14.72 EUR / m2

Продают квартиру в Риге, Центре

Продают квартиру в Риге, Центре
Улица Йeрузалемес, 4 этаж, 2 Комнаты, 127.30m2
590000.00 EUR 4634.72 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Бульвар Калпака, 5 этаж, 5 Комнаты, 127.00m2
1500.00 EUR 11.81 EUR / m2

Все предложения